Last fm

Last fm

Last fm to więcej niż radio

Last fm to serwis muzyczny online wykraczający daleko poza radio internetowe. Możemy w nim słuchać muzyki, spotykać jej fanów, dyskutować z nimi i nie tylko. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonałe dane statystyczne na temat słuchanej przez nas muzyki
  • Grupy łączące użytkowników o podobnym guście
  • Gustomierz
  • Rekomendacje

Wady

  • Ogranioczona darmowa wersja

Dobry
7

Last fm to serwis muzyczny online wykraczający daleko poza radio internetowe. Możemy w nim słuchać muzyki, spotykać jej fanów, dyskutować z nimi i nie tylko.

Last fm to przede wszystkim radio internetowe. Wpisujemy wykonawcę, którego lubimy i Last fm gra nam podobny rodzaj muzyki. Niestety w tej chwili mamy darmowe tylko 30 piosenek. Aby słuchać ich więcej musimy zapłacić niewielki miesięczny abonament.

Ale to nie wszystko. Last fm umożliwia scrobblowanie, czyli automatyczne śledzenie i zapisywanie wszystkich utworów jakie słuchamy na komputerze, iPodzie czy innym odtwarzaczu muzycznym. Wymaga to zainstalowania w komputerze programu Last fm Scrobbler.

Dzięki zbieranym informacjom Last fm, oprócz samych statystyk najczęściej słuchanych utworów czy ulubionych wykonawców, potrafi zaserwować ciekawe informacje. Możemy porównać nasz gust muzyczny z naszymi znajomymi lub innymi użytkownikami Last fm.

Last fm to serwis łączący ludzi kochających muzykę. Niestety darmowe słuchanie muzyki online jest obecnie ograniczone, ale scrobblowanie muzyki i odkrywanie jej dzięki znajomym nadal warte jest założenia konta na Last fm.

Najczęściej pobierane Sieci społecznościowe na Web-apps

Więcej
Last fm

Wypróbuj

Last fm

Opinie użytkowników o Last fm